OPERÁTOR/-KA VE VÝROBĚ / Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu

FirmaAkzo Nobel Coatings CZ, a.s.
ÚvazekHPP
Mzdaod 25 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

*KO: Chudybová Eva Ing., tel.: 553 692 123, e-mail: [email protected]

Největší světový výrobce práškových nátěrů AkzoNobel rozšiřuje tým. Pracujte v tradiční průmyslové firmě s více než 100letou historií. Pracujte v lokální firmě, která si váží svých zaměstnanců. Rozvíjíme se bez ohledu na krizi kolem nás!

Požadujeme:

- ukončené středoškolské vzdělání s výučním listem,
- praxe ve výrobní společnosti,
- odpovědný přístup k zadaným úkolům,
- práce ve 3-směnném provozu,
- pečlivost, důkladnost, časová flexibilita, smysl pro detail a samostatnost,
- čistý výpis z rejstříku trestu,
- dobrý zdravotní stav, zvedání břemene

Nabízíme:

- perspektivní práci ve stabilní a neustále se rozvíjející mezinárodní společnosti,
- základní měsíční hrubá mzda 25 000Kč,
- 5 týdnů dovolené a jeden den SICK DAY,
- závodní stravování (oběd 30 Kč) nebo stravenka v hodnotě 100 Kč,
- BENEFITY: čtvrtletní bonus, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti z výkonu povolání, příspěvek na dopravu, MultiSport karta, a jiné rozsáhlé zaměstnanecké benefity,
- nástup možný ihned.

Jen pro vážné zájemce!

Náplň práce:
manuální práce ve výrobě - jak na výrobní lince, tak na samostatných strojích, práce na výstupní kontrole.

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Podvihovská 376/14, Opava - Komárov, 74770, Česko
mzda, plat (hrubý):od 25 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:třísměnný provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody: stravenky 100 Kč, příspěvek na penzijní pojištění, Multisport karta

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Akzo Nobel Coatings CZ, a.s., IČ: 60792213
datum zveřejnění nabídky práce:09. 04. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Ing. Eva Chudybová
telefon:553 692 123
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Akzo Nobel Coatings CZ u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): od 25 000 Kč ; Benefity a výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody: stravenky 100 Kč, příspěvek na penzijní pojištění, Multisport karta, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: třísměnný provoz ; Adresa práce: Podvihovská 376/14, Opava - Komárov, 74770, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.